Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Çıplak ayaklı Şevval | 19 Ağustos 2014 Salı 18:59

Çıplak ayaklı Şevval

Çanakkale’de hayranlarıyla buluşan Şevval Sam’dan keyifli konser.

Çanakkale’de, 19′uncu Gelibolu Uluslararası Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali kapsamında şarkıcı Şevval Sam konser verdi. Gelibolu İskele Meydanı’ndaki konserde ‘Sek’ ve ‘Karadeniz’ adlı albümlerinden şarkılar seslendiren Şevval Sam’ı 10 bine yakın Gelibolulu izledi. Hayranlarının şarkılarına eşlik etmesinden dolayı memnun olan ünlü sanatçı, hareketli parçalarda ise ayakkabılarını çıkarıp yalın ayak oynadı.

BÜYÜK DEPREMİ ANDI

Konserinin son bir saatlik bölümünü çıplak ayakla tamamlayan Sam, Gelibolu gibi Türkiye için özel bir kentte konser vermekten gurur duyduğunu belirtti. 17 Ağustos depreminin yıl dönümü olduğunu da hatırlatan Şevval Sam, “Bundan 15 yıl önceki o hazin olayı anmak istiyorum. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarını kaybedenlere de sabır diliyorum. Bir hatırlatma daha yapmak istiyorum.

Sokakta yaşayan hayvanlarımıza da duyarlı olarak, en azından bu sıcaklarda su ihtiyaçlarını karşılamalı ve bir tas mama koymalıyız” dedi. Gelibolu Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Özacar, konserin sonunda şarkıcıya günün anısına bir plaket verdi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK