Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ceyda Ateş Dümene Geçti | 11 Ağustos 2013 Pazar 12:35

Ceyda Ateş Dümene Geçti

Ceyda Ateş, yazı sevgilisi Buğra Toplusoy’la tatil yaparak geçiriyor.

Tekneyle denize açılan çift, sırasıyla Göcek, Fethiye, Simi, Pserimos, Kos ve Kalymnos adasını gezdi. Denizin kurallarını öğrendiğini söyleyen Ateş, “Teknede yaşam zor olmasına rağmen kaptan-miço ilişkisini bozmuyoruz” diyor

Daha uzun süre dinlenmek ister gibi bir haliniz var. Tatiliniz nasıl geçiyor?
Tatil güzel geçiyor. Hem dinleniyorum hem yoruluyorum (gülüyor). Bu sene değişik bir tatil geçiriyorum. Çoğunlukla karada değil, deniz üstünde koyları, Yunan adalarını gezerek ve yelken yaparak geçiyor. Bu süreçte yelken yapmayı ve denizin kurallarını öğrendim.

Rotanızda ilk durağınız neresiydi?
Yazın çok başında olduğu için tatile Göcek ve Fethiye koylarında başladık. Çünkü hava ve su Göcek’te daha
sıcak oluyor.

Sonra?
Sırasıyla Fethiye, Simi, Pserimos, Kos ve Kalymnos adasıyla devam etti. Hepsinde birkaç gün geçirdik. Her gezinin sonunda da Bodrum’a geliyoruz.

En çok hangi koydan keyif aldınız?
Bazen yaşam olan adalarda vakit geçiriyoruz, bazen yaşam olmayan ıssız koylarda... İki favorim var. Birincisi, Simi Adası. Diğeri de, Türk denizcilerin çok gitmediği Pserimos Adası’ndaki Vathy Koyu. 300 kişinin yaşadığı küçücük bir ada dibi. Bembeyaz kum, cam gibi
deniz... Buğra’yla sessizliğin ve doğanın tadını çıkarıyoruz.

“Buğra’yla ilişkim çok keyifli” Buğra Toplusoy nasıl bir tatil  arkadaşı?
Buğra’yla tatil çok güzel geçiyor. Teknede yaşam zor olmasına rağmen kaptan-miço ilişkisini bozmuyoruz. Her anın keyfini çıkarmaya bakıyoruz.

Uyumlu bir çift misiniz?  Birlikte nasıl eğleniyor, nelerden  keyif alıyorsunuz?
Aynı şeylerden keyif alıyoruz.
Sevgili olmak dışında çok iyi arkadaş olmayı becerebildik. Bu yüzden de ilişkimiz keyifli bir hal aldı. Birlikte tavla oynuyoruz, yemekler yapıyoruz, kitap okuyoruz, gittiğimiz yerleri motosikletle keşfediyoruz... Uzun değil, sık sık tatil yapıyoruz. İşlerimizden dolayı sürekli İstanbul’a geliyoruz. 


Evlilik planınız var mı?
Henüz bunu söylemek için çok erken. Bunları konuşup ilişkimizi yorucu hale getirmek istemiyoruz. Şu an sadece
yaşamak istediğimiz gibi yaşıyoruz.

iKi FiLMLE BEYAZ PERDEDE

Bu arada iki filmin çekimlerini tamamladınız. “Rüya gibi geçti”nin  nasıl bir hikayesi var?
Mehmet Taşdiken çekti. Partnerim Melih Selçuk. Filmde hüzünlü bir aşk hikayesini anlatıyoruz. Benim oynadığım Lale, iki aşk arasında kalıp, seçtiği kişiden gördüğü acıyı, hayal kırıklıklarını, vazgeçilmeyi ve vazgeçebilmenin ne demek olduğunu yaşıyor. Tabii ki konu sadece bu değil. Filmde diğer oyuncuların da anlam yüklediği ayrı konular var.
Bu filmde hüzünlü bir aşk hikayesinin yanı sıra normal yaşamdan da çok şey görecekler. 


“Gulyabani”nin türü ne? 
Gerilim-komedi tarzında bir film. Çünkü insanlar izlerken hem gerilecekler hem de gülecekler. Kadromuz çok iyi: Deniz Uğur, Didem Balçın, Melike Öcalan, Mustafa Üstündağ, Sarp Bozkurt, Kenan Ece, Cüneyt Arkın ve Perihan Savaş. Filmde, 4 genç kadın senaryo yazmak için dağ evine gidiyor. Kızların kendince olan hikayeleri, aralarındaki iletişimler, çatışmalar ve ardından da başlarına gelen olaylar yansıtılcak. 


Dizi projeniz var mı?
Var ama yapımcımızın isteği üzerine bu proje ve rolümle ilgili konuşamıyorum. Zaten çok yakında çekimlerine başlayacağız. Çok güzel bir hikaye.

Yurt dışında bir kariyer düşünüyor musunuz?
Evet. Buradaki yaptığım işleri CD’ler hazırlayıp, CV’imle birlikte yurt dışındaki bazı önemli cast ajanslarına ve menajerlere göndereceğim. Bunun çalışmalarına başlandı.

Zeren Akman’la işbirliğinizden bahseder misiniz? Nasıl bir koleksiyon hazırlayacaksınız?
Zeren Akman, çok sevdiğim ve birçok ayakkabımın tasarımını yapan kişi. Ablam gibi. Zeren Akman-Ceyda Ateş imzalı ayakkabılar tasarlayacağız.


Kaynak: Milliyet

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK