Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Cemoş bizi çekiyorlar! | 04 Nisan 2015 Cumartesi 20:36

Cemoş bizi çekiyorlar!

Cem Yılmaz önceki akşam Asmalımescit Soho'dan esmer bir güzelle çıkarken görüntülendi.

Eşi Ahu Yağtu’dan ayrıldıktan sonra birçok kadınla aşk yaşayıp görüntülenen Cem Yılmaz önceki akşam Asmalımescit Soho’dan esmer bir güzelle çıkarken görüntülendi. Esmer güzel hakkında gelen sorulara Yılmaz “O soruyu sorarsınız terbiyesizlik olur” şeklinde sert çıktı.

Cem Yılmaz önceki akşam Asmalımescit Soho adlı mekanda bir dönem Serenay Sarıkaya’yla yakınlaşan Muzaffer Yıldırım ve 3 güzelle birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Saat 03.00 sularında mekandan çıkan Cem Yılmaz’ın yanındaki esmer güzelldikkat çekti. Yılmaz’ın yanındaki esmer güzel “Cemoş bizi çekiyorlar. Dikkat et ” sözleri geceye damgasını vurdu. Cem Yılmaz gazetecilerin iyi akşamlar sözlerine kafasını sallayarak karşılık verdi.

Bir muhabirin “Cem Bey hanımefendiler kim acaba?” şeklindeki sorusuna “O soruyu sorarsan terbiyesizlik olur” şeklinde sert yanıt verdi. Yılmaz, daha sonra kendisine ait olan ve eski eşi Ahu Yağtu’nun baş harflerinden oluşan plakaya sahip vip aracıyla güzel kızlar birlikte Etiler’deki evine giriş yaptı. O anlar objektiflere bu şekilde yansıdı.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK