Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Cemil posta koydu! | 11 Nisan 2016 Pazartesi 01:20

Cemil posta koydu!

Ünlü modacı Cemil ipekçi katıldığı bir radyo programında Hadise ve Hande Yener’le ilgili olay yaratacak açıklamalar yaptı

GEÇTIĞIMIZ günlerde Hande Yener ve Hadise ile ilgili yaptığı rüküş yorumlarının üzerine Hadise’nin kendisine cevap olarak “Gülüp geçiyorum” demesine çok sinirlenen Cemil İpekçi iki ünlüye verdi veriştirdi! İpekçi, “Hande Yener’i ilk defa bir mağazada tezgahtarlık yaparken tanıdım yanıma gelip çok şarkıcı olmak istediğini sesinin güzel olduğunu ve söylemişti. Çok duru çok hoş bir genç kızdı çok eski tanırım. Zaten çok iyi bir yorumcu çok iyi bir sesi var. Madonna ile yarışmasına gerek yok.

Madonna’nın fiziği de yok Hande de.. Hande çirkin demiyorum ama Madonna gibi giyinemezsin 50 kişilik ekibi var kadının ve vücutları farklı. Sesi olan bir insanın bu kadar abartılı olmasına gerek yok” diye konuştu. ‘Zaten çok matah olsa’ Cemil İpekçi ardından Hadise ile ilgili konuştu ve şunları söyledi; “Bu kadar sene sesi olanların arasında yetişmiş iyi de kulağı olan biri olarak sesini de sevemedim. Onun rüküşlüğüne gelince, yaşı kaç daha, üç otuzluklar gibi neden giyiniyorsun. Birden bire geldi yurt dışından Eurovision’a katıldı şöhret oldu! Laf ola beri gele 3’üncü oldu ama hatırlatırım 3-4 olmak değil mevzu, zaten çok matah olsa İngiltere de alkışlarlardı. ‘Giyinişini beğenmiyorum’ deyince bana gülüp geçmiş.

Benim ona gülüp geçmemi tarih yazar ama onunkini 5 sene sonra gazeteciler bile yazmaz. Ukalalığı sevmiyorum ama Cemil ipekçi 45 senede o kadar kişiyi giydirmiş 270 ödül almış senin için bir şey söylüyorsa dinle. Kardeşim tasarımcı diyor, kardeşi olsa olsa benim talebem olur. Bakalım 3-5 sene sonra o hanımefendi nerede bakalım da görelim. Yeni nesil gençlerin ukalalığının dersini hayat veriyor zaten.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK