Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Cemil İpekçi yeni koleksiyonunu Bursa'da tanıttı | 14 Ekim 2016 Cuma 07:26

Cemil İpekçi yeni koleksiyonunu Bursa'da tanıttı

Ünlü modacı Cemil İpekçi, yeni koleksiyonunu Bursa'da, Koza Lions Kulübü'nün etkinliğinde tanıttı. Defile sonrası düşüncelerini açıklayan İpekçi, Bursa'ya notunun 1000 üzerinden 1000 olduğunu dile getirdi.

Cemil İpekçi'nin Karma isimli koleksiyonundan 64 parça modelin sergilendiği ve Podyum Davet'te düzenlenen geceye Bursalılar yoğun ilgi gösterdi. Asil Çağıl'ın koreografisini yaptığı defilede Şenay Akay, Ebru Ürün, Tuğçe Sarıkaya, Günay Musayeva, Zeliha Çal, Yağmuz Ayaz, Burcu Okutulmuş, Gözde Coşkun, Yağmur Ayaz gibi ünlü modeller podyuma çıktı. Defile sonunda gazetemize konuşan ünlü modacı, Bursa'nın her konuda kendini aştığını vurgulayıp şehri öve öve bitiremedi.

‘Şık insanlar gördüm’  1970'li yıllarda haftanın 3 günü Bursa'da yaşadığını da hatırlatan Cemil İpekçi, o yıllarda Bursa'nın kabuğuna çekilmesine anlam veremediğini ifade etti. İpekçi, "Yeni Bursa'da şık beyler ve hanımlar gördüm. Bursa hak ettiği yaşama kavuşmuş görünüyor. İzmir'de düzenlenen moda haftaları ve festivalleri kesinlikle Bursa'da olmalı. Dünya, kumaşın nereden geldiğini mutlaka öğrenmeli" dedi.

Mudanya'ya yerleşme kararı aldığını ve yaz aylarında Bodrum yerine Bursa'da yaşamak istediğini söyleyen İpekçi, Mudanya'ya yerleştiği andan itibaren evde oturup inzivaya çekilmeyeceğini belirtti. İpekçi, belediyenin kapısını aşındırıp Bursa'da modaya dair birçok projeyi hayata geçireceğinin müjdesini de verdi.

 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK