Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Cem Yılmaz ince kadın seviyor | 13 Aralık 2014 Cumartesi 20:04

Cem Yılmaz ince kadın seviyor

Bülent Ersoy çantasını taşıyan şoförüyle birlikte çıktığı alışveriş turunda hayranlarının ablukasındaydı.

Arkasından gelen hayranlarının zaman zaman etrafın sarıp fotoğraflarını çektiği Bülent Ersoy,yeni yıl için süs eşyası olarak kardan adam alacağını söyledi. Yılbaşı için ağaç almayacağını belirten Ersoy “Ben öyle şey sevmem benim adetlerimde yok.  Belki süs diye yapılabilir ama onları yapmıyorum. Yılbaşında Ankara’dayım orada sahne alacağım” dedi.  Magazin muhabirlerinin Nur Yerlitaş’ın sanat dünyasındaki isimleri giyim konusunda eleştirdiğini hatırlatması üzerine “Bildiğim kadarıyla Nur öyle bir şey söylemedi.

Olur mu canım kendi giydiriyor zaten. Eğer böyle demişse espri yapmıştır çünkü onlarla ahbaptır” diye konuştu. Bülent Ersoy, “Murat Boz’un çektiği filmi izlediniz mi?” sorusuna ise “Hiç haberim yok. Film mi çekmiş? Ben seyretmedim” yanıtını verdi. Ersoy, genç oyuncu Burak Özçivit’i hala beğenip beğenmediği sorularına  “Beğeniyordum o saçını uzattı, beğenmiyorum artık. Ne zaman saçını kesecek o zaman beğeneceğim” diye yanıtladı.

ÇOK PİNTİ OLDUN COŞKUN

Siyaha büründüğü elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Bülent Ersoy bir ara karşılaştığı Coşkun Sabah’la ayaküstü sohbet etti. Ersoy, yıllar önce ilk kez kendisinin şarkı söylettiği Coşkun’a “Eskiden çok bonkördün bir sürü şarkı yapar bize verirdin. Şimdi çok pinti oldun Coşkun” sözleriyle şakayla karışık yüklendi.

Coşkun Sabah ise Bülent Ersoy’un bu sözlerine “Bülent Hanım’la aynı yaştayız ama onun sayesinde şarkıcılığa adım attım. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır” diyerek, karşılık verdi. Bülent Ersoy, ayrıca Cem Yılmaz’ın, Ayşe Hatun Önal’la aşk yaşadığı haberlerin hatırlatılmasıyla meşhur kahkahasını atıp, “Cem Yılmaz demek ki ince kadın seviyor mankenleri yakından takip ettiğine göre” dedi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK