Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Cansu Dere'nin şok eden geçimsizliği! | 07 Kasım 2016 Pazartesi 01:30

Cansu Dere'nin şok eden geçimsizliği!

‘Anne’ dizisinin oyuncusu Cansu Dere, kostüm nedeniyle sanat yönetmeniyle sette kavgaya tutuştu. Tarafları yapımcı sakinleştirdi.

huylu huyundan vazgeçmiyor. Kapris kraliçesi Cansu Dere, ‘Anne’ dizisinin setinde kaprisleriyle yine başrolde…  Bir dönem rol aldığı ‘Sıla’ dizisinin çekimlerinde partneri Mehmet Akif Alakurt ile tartışan Cansu Dere, dizi final yapıncaya kadar partneriyle küs kalmıştı. O dönem kaprisleriyle manşetlere taşınan hatta sette çıkardığı huzursuzluklar nedeniyle adı ‘kapris kraliçesi’ne çıkan Dere'nin ‘Anne’ dizisinin setinde bu kez sanat yönetmeniyle tartıştığı iddia edildi.  Sanat yönetmeninin kendisi için belirlediği kostümde sorun yaratan Dere, setin ortasında bir anda bağırmaya başladı. İkili arasındaki sesler giderek yükselince araya yapımcı girdi.  Yapımcı tarafları sakinleştirerek ara verilen çekimlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağladı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK