Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Caner'den Asena'ya sert sözler! | 06 Mart 2019 Carşamba 11:10

Caner'den Asena'ya sert sözler!

Beşiktaşlı futbolcu caner erkin, ınstagram hesabından eski eşi sunucu asena atalay ve oğlu çınar ile ilgili açıklama yaptı. “çınar'ın iyiliği için hep sustum“ diyen.

Geçtiğimiz günlerde futbolcu Caner Erkin, oğlu Çınar için eski eşi Asena Atalay'a açtığı velayet davasını kaybetmişti.
 
Bilirkişi, çocuğa aylık 15 bin lira ödenmesi gerektiği yönünde görüş bildirmişti. Caner Erkin bu rakamı yüksek bulup rapora itiraz ederken, Atalay'ın avukatından sert bir yorum gelmişti: ''Maddi gücü yerinde olan bir babanın öz çocuğunun ihtiyaçlarını karşılamak istememesini kabul etmiyorum.''
Yaşananların ardından Caner Erkin Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. 
 
Erkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
 
"Eski eşimle boşandığım ilk günden bu yana oğlum Çınar'ın iyiliği için hep sustum. Ancak suskunluğumun çocuğuma olan sevgimden kaynaklandığını anlamayan insanlar tarafından ben sustukça hakkımda kamuoyunda ve sevenlerim nezdinde gerçek dışı bir algı yaratılmaya çalışıldığını üzülerek görüyorum. O nedenle son kez bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım."
 
"Oğlum Çınar'ın doğduğu günden bu yana tüm masraflarını karşıladım ve karşılamaya da devam ediyorum. Oğlumdan hiçbir zaman hiçbir şeyi esirgemedim." 
 
"Ben boşandığım hanımefendinin tüm ailesine sahip çıktım. Bugün sahip oldukları maddi manevi her şeyi bana borçlu olduklarını çok iyi bilmesine rağmen tarafıma dava açarak Çınar için 50.000 TL nafaka isteyen tarafça daha fazla manipüle edilmek istemiyorum."
 
"7 yaşında bir çocuk için ayda 50.000 TL nafakanın neden ve esasen kimin için istendiğinin takdirini sizlere bırakıyorum. Bahsi geçen hanımefendiye aylık 10.000 TL nafaka ödemeye halen devam ediyorum." 
 
"Genç ve sağlıklı bir insan olarak çalışıp üreterek para kazanmasını kendisine tavsiye ediyorum ve beni artık rahat bırakmasını umut ediyorum. Hiç kimse oğlumu kullanarak benden haksız menfaat elde etmeye çalışmasın."


Kaynak: OBJEKTIFHABER

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat