Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Can Ateş'e haciz şoku!... | 23 Ağustos 2013 Cuma 11:58

Can Ateş'e haciz şoku!...

Meryem Uzerli'den baba olacağını öğrenen Can Ateş'e ikinci şok! Ünlü borsacının ortağı olduğu şirkete borçları yüzünden haciz geldi.

Ekranların parlayan yıldızı Meryem Uzerli, mayıs ayında "Tükenmişlik Sendromu" yaşadığını söyleyerek Almanya'ya kaçmıştı. Rol aldığı diziyi de yarıda bırakarak giden Uzerli'nin daha sonra sevgilisi Can Ateş'ten hamile olduğu ortaya çıktı.

TELEFONLARI KAPATTI 

Gündeme bomba gibi düşen bu haberler sonrası kendisini "Meryem'in hamile olduğundan haberim yok"diyerek savunan ünlü borsacı Can Ateş, tepki çekti. Aşk hayatında darbe yiyen Ateş'in iş hayatında da büyük sıkıntılar içinde olduğu öğrenildi.

OFİSİNİ DE BOŞALTTI

İddialara göre Can Ateş'in ortaklarından Alper Ziyal'ın sahibi olduğu Sanset Sigorta'ya, 3 ay önce haciz gitti. Borçlar ödenmeyince grup şirket Martin & Martin ve Sanset Sigorta'nın menkul malları haczedildi. Bir süredir mali durumunun kötü olduğu konuşulan Ateş'in hacizden kısa bir süre sonra, kirasını ödemekte zorlandığı için Profilo Alışveriş Merkezi'ndeki ofisini de taşıdığı da konuşuluyor. 


Kaynak: Takvim

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK