Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Yazarlar » Çagri ERBAY
Çagri ERBAY
Bugün Benim Doğum Günüm..!
15 Ocak 2014 Carşamba 20:53

Mutlu,umutlu,ışıklı,hayat kırıklıkları,hayaller,özlemler,ayrılmalar,kavuşmalarla dolu yıllar..!

Kahkahalarla çınlayan,bir o kadarda gözyaşları içinde geçen yıllar..!

Paylaşarak güzelleşen ve çoğalan,aşk'ı,dostlarımı bulduğum,onlarla yoğrulduğum,kendimi ararken kaybolduğum,her seferinde yeniden bulduğum,buldukça büyüdüğüm,büyüdükçe aradığım yıllar..!

Zamana,hayata,koşullara direndiğim,baş kaldırdığım,mücadele ettiğim,bazen yorulduğum,kendime kapandığım, kendimi dinlediğim sonra yeniden kaldığım yerden hayat yolunda yürümeye devam ettiğim yıllar..!

İnsanları anlamak için durup defalarca düşündüğüm,başkalarının dertlerini dert edinip onlara çözüm bulmak için çabaladı ğım yıllar..! 

Kendi sıkıntılarımı kendi kendime dağ yapıp ,altında kalacağımı anladığım da onları yine kendi kendime ortadan kaldırdığım yıllar..!

Ölümün acısına,doğumun mucizesine tanık olduğum,okuduğum,izlediğim,katıldığım, öğrenmeye aç bir çocuk gibi bilgiye saldırdığım,koştuğum, ulaştığım,ulaşamadığım yolları düşe kalka yara bere içinde hayatın hakkını vererek yaşamaya devam ettiğim yıllar..!

Dansla,aşk'la,müzikle alkışlarla geçen yıllar.!

İnsanlar,arkadaşlar, aşklar içinde 
tek başına kendime duyduğum özgüven, sebat, mücadele, azim, çaba,tevazu sevgi ve saygıyla içimi süsledim.Belki biraz yara aldım,bocaladım ama yıkılıp ayağa kalktım,kabullendim.Belki de biraz yoruldum ama çabuk toparlandım ve başardım.. 

Çok teşekkür ederim;hayatıma giren herkese ve yaşanmış her şeye...

Bir yıl daha büyüdüm sizinle..!

Aşk'la kalın...Dans' la kalın..!

SONRAKİ MAKALE
Kayıtlı Son Makaledesiniz
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu makaleye daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK