Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Bursa'nın Avrupai Mankeni Tuğçe Şen | 19 Kasım 2015 Perşembe 10:51

Bursa'nın Avrupai Mankeni Tuğçe Şen

Bursa'nın Podyumların genç ve dinamik yüzü Tuğçe Şen son zamanlarda büyük organizasyonlarda sık sık karşımıza çıkmaya başladı .

Bursa'nın Podyumların genç ve dinamik yüzü Tuğçe Şen son zamanlarda büyük organizasyonlarda sık sık karşımıza çıkmaya başladı .  Düzgün Fiziği ve Yüz hatlarıyla Avrupalı Mankenleri andıran Deneyimli Manken Tuğçe Şen,basamaklarını güçlü adımlarla çıkıyor.  

Geçtiğimiz günlerde bir Moda Tasarımcısının Sonbahar-Kış defilesinde podyuma çıkan güzel manken teklifler almaya başladı.Fiziği ve Duruşu ile Adından Sıkça söz ettirmeye Başlayan Tuğçe Şen daha bir çok konuda Sürprizler ile önümüzdeki Günlerde İyi bir çıkış yakalayacağa benziyor.  Moda Fotoğrafçısı İbrahim Akyurt ile yaptığı Fotoğraf Çekimleri esnasında tecrübe ve başarısını ön planda tutan, Bursalı manken Tuğçe Şen, başarısında en büyük payın düzgün beslenme ve spor yapmakta olduğunu belirtti.  

Tarkan Acar ile Önümüzdeki ay sürpriz bir proje ile yine kamera karşısına geçecek olan  Tuğçe Şen, başarılarını yurt dışında'da sürdürmeyi hedeflediği belirtti.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK