Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Burcu Esmersoy'un Özgü Namal'la arası nasıl? | 15 Eylül 2014 Pazartesi 20:28

Burcu Esmersoy'un Özgü Namal'la arası nasıl?

Burcu Esmersoy, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve hakkında merak edilen soruları içtenlikle cevapladı:

"Evlilik söylentileri hakkında konuşmama kararı aldım. Geçen sefer çok konuştum, olmayınca da insanlar hayal kırıklığa uğradı. Bundan böyle insanlarda beklenti yaratmak istemiyorum.İlişkilerimin hepsi ciddi ilişkiler oluyor. Her şey çok güzel gidiyor; ama aşkın bittiği noktada, evlilik için saygı ve sevginin devam etmesi gerekir ya; onları göremeyince evlenmemek gerektiğini düşünüyorum…" "Hak etmediğim şeylere maruz kaldığım konuşuluyor; böyle bir şey söz konusu değil...Hakkımda çıkan ‘Aldatıldı!’ haberleri de doğru değil. Birlikte olduğum kimseden öyle bir şey görmedim. Olursa ayrıldıktan sonra bir birliktelik oluyor; insanlar da aldatıldık diye düşünüyorlar.Benim gizli saklım yok. Utanılacak hiçbir şeyim yok. Gizli saklı, yasak bir aşk da yaşamadığıma göre her şeyim ortada…" 
Burcu Esmersoy, sevgilisi Başar Savur’un geçmişte birliktelik yaşadığı Özgü Namal için “ Özgü dünya tatlısı bir insan. Özgü Namal ile aynı ajanstayız. Görüşüyoruz…Onun Başar ile ilişkisi biteli 1.5 yıl olmuş; Neden böyle şeyleri düşüneyim ki? Özgü dünya tatlısı bir insan; ikimizin arasında hiçbir sıkıntı yok; olamaz da! dedi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK