Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Bülent Ersoy'dan basın açıklaması!... | 02 Haziran 2014 Pazartesi 11:44

Bülent Ersoy'dan basın açıklaması!...

Bugün gazetelerde yer alan haberlerde Nişantaşı'nda bir et restoranına giden Bülent Ersoy'un, basının kapıya geldiğini öğrenince çıldırdığı ve dükkanı birbirine kattığı iddia edilmişti...

Bugün Bülent Ersoy ile ilgili basında "Daha önce tek başına 2.5 kilo et yiyerek rekor kıran Bülent Ersoy, önceki gün yakın arkadaşı modacı Nur Yerlitaş'la birlikte yemeğe çıktı. Nişantaşı'ndaki Gürkan Şef'e gidip et ziyafeti yapan Diva'nın keyifli başlayan gecesi basını görünce kabusa döndü.

Yediklerinin yazılmasından rahatsız olan Ersoy, basın mensuplarını farketince mekanı birbirine kattı.

Masadaki tabakları yere fırlatan Diva, 'Beni çekemezler. Onları derhal burdan gönderin. İşinizi düzgün yapın' sözleriyle dükkan çalışanlarını azarladı. " 
şeklinde haberler yer almıştı.

Usta ses sanatçısı kendisiyle ilgili yazılan bu habere ilişkin bir basın açıklaması yayınladı.

"Bugün medyada yer alan, şahsımla ilgili haberleri şaşkınlık ve esefle okudum...
Nişantaşı'nda bulunan bir steak house'da Sn. Nur Yerlitaş'la birlikte yemeğe gittiğimde gazetecileri görüp, sinirlenip, tabakları yere fırlatıp, bununla da yetinmeyip 'beni kimse görüntüleyemez, onları gönderin, bir daha buraya gelmem' diyerek, benim ağzımdan söylenmişçesine, iftira nitelikli; medya'ya bilgi veren insanların bu tutumlarını şiddetle kınıyorum.

Zira; ismim kullanılarak verilen bu bilgi restorantın yeni açılmasından kaynaklı, tamamiyle reklam amaçlıdır. Çünkü, aldığım bilgiler ile öğrenmiş bulunuyorum ki, bu restoranın haber ve reklamlarının yapılması adına, özel bir iletişim danışmanı ile çalışması da, reklama ne denli önem verdiklerinin açık ve net göstergesidir. Ayrıca, üstüne üstlük bu reklamda da hiç hoş olmayan bir şekilde, ismimin geçirilmesi son derece haddini aşan bir davranış biçimidir.

Daha 1 hafta önce, Nişantaşı'nın göbeğinde, kuyumcumdan çıkışta; basın müntesibi arkadaşlarımı gördüğümde; kendilerinin talepleri üzerine sokak ortasında, caddenin üzerinde röpörtaj yapıp, sohbet eden Bülent Ersoy'un, 1 hafta sonrasında 'beni kimse görüntüleyemez, onları gönderin' kelimeleriyle, tabakları yere fırlatması, hatta bununla da yetinmeyip restoran personelinin üzerine yürümesi hiçbir şekilde  gerçeklerle bağdaşmayacak nitelikte, restoranın reklam amaçlı, şahsımı kullanmak isteyişinden başka bir şey değildir.

Ayrıca bir an düşünelim ki, bu kadar vukuat yaşanıyor, ama orada bulunan hiçbir basın müntesibi, Bülent Ersoy'un bu tavırlarını görüntülemiyor, haberlerde de arşiv'den fotoğrafım kullanılıyor. Ne komik!!!

Bu yürekteki insanları, mübarek 3 aylarda Allah'a havale ediyorum. Allah, böylelerini ıslah etsin.

BÜLENT ERSOY"


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK