Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Bodrum'da alışveriş şenliği başladı | 16 Temmuz 2017 Pazar 10:22

Bodrum'da alışveriş şenliği başladı

Mart ayında Raffles Hotel’de ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen ‘A Day Of Fashion’ alışveriş şenliğinin yaz ayağı ‘A Day On The Beach’ Bodrum Flamm Beach’te gerçekleşti.

Mart ayında Raffles Hotel’de ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen ‘A Day Of Fashion’ alışveriş şenliğinin yaz ayağı ‘A Day On The Beach’  Bodrum Flamm Beach’te gerçekleşti.  

Ev sahipliğini Ayşegül Tuncer, Deniz Ayaz Özer ve Nihan Gider’in yaptığı ‘A Day On The Beach’ etkinliğinde, marka ve ürünleriyle Siren Ertan, Melda Aksu ve Ayfer Toprak gibi tanınmış kadın girişimciler yer aldı. Afrikalı dansçıların özel gösterileriyle renk kattığı organizasyonda ziyaretçiler keyifli anlar yaşadı.  Zafer Kozanoğlu, Enis- Nergis Pekuysal, Zeynep Ilıcalı, Nil Bentürk Uyguner, Nuran Erçil, Zeynep Demirel, Gülay Kamaz, Neşe Sert, Meral Yazıcı ve Nazlı Sert gibi ünlü isimler de Flamm Beach’de gerçekleşen ‘A Day On The Beach’ etkinliğine katılanlar arasındaydı.  Etkinliğe gelen herkese, Uber kullanımlarında 40 TL’ye kadar ücretsiz kullanım hakkı verildi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK