Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Bodrum'da Eylül bereketi | 17 Eylül 2014 Carşamba 00:42

Bodrum'da Eylül bereketi

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde turizm hız kesmedi. Eylül ayının ortalarında plajları dolduran yabancı turistler bol bol güneşlenip eğlendi, tatilin tadını çıkardı.

Bodrum İlçesi’ne özellikle İskandinav ülkelerinden bu ay gelen turist sayısında yüzde 20’lik artış olduğu belirtildi. Bodrum’un Gümbet, Paşatarlası ve Kumbahçe sahilleri turistlerle dolarken, İskandinav ülkelerin gelen kadın turistler sereserpe güneşlendi.

 


Denizde Tenis oynayan turistleri, turizm bölgesinde çalışan personel de ilgiyle izledi. Bodrum plajlarında su sporu yapan, güneşlenen turistler renkli görüntüler oluşturdu. Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon, "Turizm sezonu her yıl biraz daha uzuyor Eylül ayının ortalarında gördüğünüz gibi sahillerimiz hala tıklım tıklım dolu. Okulların açılması nedeniyle yerli turistten boşalan yerleri, özellikle Kuzey Avrupa, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’nin turistleriyle doldurmayı başardık, Eylül ayındaki manzaralar Temmuz ve Ağustos’u aratmadı, Ekim ayının sonuna kadar ilçemizde rezervasyonlar devam ediyor" dedi.

 

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK