Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Birce Akalay - Sarp Levendoğlu çifti yine kapıştı! | 03 Nisan 2016 Pazar 09:48

Birce Akalay - Sarp Levendoğlu çifti yine kapıştı!

Boşanacakları konuşulan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay, tartışırken görüntülendi. Gözyaşlarını tutamayan Akalay’ın durumuna Levendoğlu, “Ayrılırken mi ağlanır sadece? Annesi rahatsızlandı” açıklamasını yaptı.

 ayrılacaklarına dair çıkan haberleri “Boşan-mıyoruz ve bu iddialara gülüyoruz” diyerek yalanlayan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay, İspendek Balıkçısı’nda görüntülendi. Morallerinin bozuk olduğu gözlenen çiftin, hararetli bir şekilde tartışmaları dikkat çekti. Gözyaşlarına hakim olamayan Akalay’ın “Buraya kadar, bitsin artık” dediği iddia edilirken, Levendoğlu, eşini sakinleştirmeye çalıştı.  Fotoğraflarının çekildiğini gören Levendoğlu, “Bak magazinciler burada ağlama” diyerek eşini uyardı.  Çıkışta gazetecilerin “Neden ağlıyordunuz?” sorusuna Akalay, “Yok öyle bir şey” yanıtını verdi.  Levendoğlu ise ayrılık haberleriyle ilgili, “Ayrılırken mi ağlanır sadece? Annesi rahatsızlandı, o yüzden ağladı. Duyunca kalktık biz de oraya gidiyoruz” şeklinde konuştu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK