Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Bir erkekte beni etkileyen... | 26 Ağustos 2013 Pazartesi 13:10

Bir erkekte beni etkileyen...

Küçükken izlediği çocuk oyunlarından sonra sahnede olmanın hayalini kurmaya başladığını söyleyen güzel oyuncu Begüm Birgören, sinema ve televizyondaki yeni projelerinin heyecanını yaşıyor. Begüm Birgören, oyunculuktaki hedeflerini ve hakkında bilinmeyenleri Cosmopolitan Dergisine anlattı...

Yeni sezona dair sizi heyecanlandıran projeler var mı? Yakında vizyona girecek bir filmim var: 'Göl Zamanı'. Fragmanını izledim; çok heyecan verici görünüyordu. Onun dışında Hakan Günday'ın 'Piç' isimli romanından sinemaya uyarlanan, Selim Demirdelen'in yönetmenliğini yapacağı 'Hiç' isimli filmim var fakat son zamanlarda yaşanan üzücü olayların neticesinde filmin çekimlerini ileri bir tarihe erteledik. Dizi olarak da 'Kaçak' ile ekranda olacağım.

'MOULIN ROUGE'U İSTERDİM
Hayalinizde canlandırmak istediğiniz bir rol var mı?
'The Reader' filminde Kate Winslet'ın oynadığı karakter sanırım. Oyunculuğu günlerce aklımdan çıkmamıştı. 'Moulin Rouge'daki 'Satine' karakterine de bayılırım.
Son zamanlarda Meryem Uzerli'nin yaşadığı tükenmişlik sendromu konuşuluyor. Siz bu konuda neler söylemek istersiniz?
Herkesin kendi açısından haklı olduğu bir konu bu. Meryem Uzerli'nin uzun yıllar yaşadığı Avrupa'da çalışma saatleri ve sendikal haklar bizimkilerle çok farklı... Bocalaması, yorulması, tükenmesi çok normal ama Meryem Uzerli keşke sezon sonuna kadar bekleyebilseydi.

GELEN GİDENİM ÇOK OLUR
Yoğun tempodan sıyrılmak için neler yaparsınız?
Genelde evde olurum. Filmlerimi, sezonlarını biriktirdiğim dizilerimi izlerim. Eve gelen giden de çok olur. Son zamanlarda kamerayla bir şeyler çekip montajlamak da epey vaktimi alan işler arasında.

10 yıl sonra kendinizi nerede görmek istersiniz?
Bir film çekmiş olmayı isterdim mesela; küçük bir sahne kurup sevdiğim oyunları koymak, gençlere çalışabilecekleri, yaratabilecekleri bir alan da sağlamış olmak isterdim. Keşke usulünce oturup beş yıllık bir plan çıkarsam; tabii kendim için ama hayat, şans ve fırsatlar bütünü olduğu için, uzun vadeli planlar yapmak bana biraz zor geliyor.

Spor yapıyor musunuz?
Hem de nasıl! Üye olduğum spor salonuna gün aşırı gitmeye çalışıyorum. Şimdi de '40 derecede yoga' adı verilen yeni bir yoga tekniğini keşfettim. Yorucu fakat çok iyi hissettiriyor.

Tatil rotanız nereler?
Tatilin süresi uzunsa, yurt dışına gitmeyi her zaman tercih ederim. Kısa süreli tatiller için Fethiye, Bozcaada ve Cunda favorimdir.

Bir erkekte sizi ne heyecanlandırır?
Zeka, bilgi ve sakinlik.

UYGUN İLE BAŞROLÜ PAYLAŞIYOR
Begüm Birgören, atv'de ekrana gelecek 'Kaçak'ta; Gürkan Uygun, Berk Hakman ve Özlem Yılmaz ile başrolleri paylaşıyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK