Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Bir dövüşteyim Dantel round’lardan biri | 20 Şubat 2016 Cumartesi 23:00

Bir dövüşteyim Dantel round’lardan biri

İrem Derici kariyerinin ilk albümü Dantel’i dinleyicileri ile buluşturdu. İrem, üç yılda hayal bile edemeyeceği bir ivme ile adını dinleyicisine hatta müzik piyasasına kazıdı.

Gazetevatan.com » Makaron » Bir dövüşteyim Dantel round’lardan biri Bir dövüşteyim Dantel round’lardan biri EDA SOLMAZ - esolmaz@gazetevatan.com |  20 Şubat 2016 Cumartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 19 02 2016 - 23:04 Yorum Yaz0 Bir dövüşteyim Dantel round’lardan biri İrem Derici kariyerinin ilk albümü Dantel’i dinleyicileri ile buluşturdu. İrem, üç yılda hayal bile edemeyeceği bir ivme ile adını dinleyicisine hatta müzik piyasasına kazıdı. Ulaşılmaz starlara alışık olan dinleyici, belki de onun doğal halini sevdi.

Dantel’de ise daha hırslı ve kendi deyimiyle her biri hit şarkıları ile karşımızda. Bu müzikal macerayı bir de İrem’den dinleyin.  Singleları bir kenara koyarsak eğer albüm çıkarmanın nasıl bir hazzı varmış?  Haz denemez ona ızdırap denir. Şaka bir yana egosal açıdan evet, “Bak yahu ben de albüm yaptım 3 senenin sonunda” diyorum ama maddi manevi zorluyormuş adamı. Bir de ilk diye iyice üstüne titredim, bu işin krallarıyla çalıştım, her şeyin en iyisi olsun istedim. Ben 30-40 sene sonra torunlarıma ağzımda takma dişlerle “Bakın çocuklar ilk albümüm” dediğimde gözlerimin içi gülecek. Ben çok mutluyum, çok emek verdim ve umarım değecek her notasındaki emeğe.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK