Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Beyazıt Öztürk’ten 20. yılında sürpriz karar! | 27 Eylül 2016 Salı 17:24

Beyazıt Öztürk’ten 20. yılında sürpriz karar!

Ekranların başarılı şovmenlerinden Beyazıt Öztürk, yeni sezonda çok farklı bir formatla seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

yeni sezonda, seyirci Beyaz Şov stüdyosuna gitmeyecek, bizzat Beyazıt Öztürk ve birbirinden ünlü konukları seyircinin ayağına gidecek.  Aylardır müthiş bir gizli ve titiz bir çalışmayla, yepyeni projesini hayata geçirmeye hazırlanan Beyazıt Öztürk, daha şimdiden Avrupa'nın ve Türkiye'nin dört bir yanında salonları hazırlamaya başladı bile.  Beyaz Şov'u bir anda Zürih'te, bir anda Trabzon'da görebileceksiniz.  

Kanal D'de de banttan yayınlanacak olan programın ekibinin kullanacağı teknik malzemeler de şimdiden titizlikle hazırlanırken, Kanal D izleyicisi de 15 günde bir, bambaşka bir yerde çekilmiş, şahane bir programı izleme şansı bulacak.  Her hafta değişen, tam bir görsel şölen olacak. 15 günde bir diyoruz, çünkü oradan oraya koşturulacağı için program her cuma değil, 15 günde bir cuma akşamları ekrana gelecek.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK