Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Beşinci eşe 5 taşlı teklif | 09 Şubat 2015 Pazartesi 18:43

Beşinci eşe 5 taşlı teklif

Geçtiğimiz yıl kendisinden 30 yaş küçük model ve oyuncu Bade Nogay’la kısa süreli bir aşk yaşayan Mehmet Ali Erbil, eski sevgilisiyle tekrar barışarak gizlice nişanlandığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl kendisinden 30 yaş küçük model ve oyuncu Bade Nogay’la kısa süreli bir aşk yaşayan Mehmet Ali Erbil, eski sevgilisiyle tekrar barışarak gizlice nişanlandığı ortaya çıktı. ŞIK HAYAT’IN ÖZEL HABERİNE göre şimdiye kadar 4 evlilik yapan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, eski sevgilisi Bade Nogay’la tekrar barışarak evlilik yolunda ilk adımı attı.

 

mehmet-ali-erbil-sli-2

 

BEŞ TAŞLI PIRLANTA VERDİ

 

21 Ocak’ta özel bir davette eski sevgilisiyle birlikte gecenin sunuculuğunu yapan Mehmet Ali Erbil, bu ortak çalışmanın ardından Bade Nogay’la barıştı. Bade Nogay’la sunuculuk yaptığı özel davette eski aşkı tekrar alevlenen Erbil ile Nogay çifti,gecenin sonunda ise aynı arabayla davetten ayrılmıştı. Yaklaşık 20 gündür eski sevgilisi Bade Nogay’la büyük aşk yaşayan Erbil’in 5. defa evlenmeyi düşündüğü ortaya çıktı. Sevgilisine 5 taşlı pırlanta bir yüzük alarak evlilik teklifi yapan Mehmet Ali Erbil, 5. Evliliğe ilk adımı attı.

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK