Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Beşiktaş'ta köşe kapmaca! | 08 Ağustos 2013 Perşembe 14:06

Beşiktaş'ta köşe kapmaca!

Mendes'in yönettiği fona 2.8 milyon Euro ödemekten kurtulmak isteyen Beşiktaş'ın şu ana kadar yaptığı tüm girişimler sonuçsuz kaldı.

Golcü futbolcunun 5 milyon Euro'yu geçen maliyetinden kurtulmak isteyen Kartal'ın Mendes'le görüşme girişimleri sonuçsuz kaldı. Portekizli menajer telefona bile çıkmıyor. 
 
Almeida'yı başka kulübe satarak ya da sözleşmesini uzatarak sezon sonunda Mendes'in yönettiği fona 2.8 milyon Euro ödemekten kurtulmak isteyen Beşiktaş'ın şu ana kadar yaptığı tüm girişimler sonuçsuz kaldı.

Sabah'ın haberine göre; bunun nedeni ise sezon sonunda hem Almeida'nın bedavaya tüm pazarlama hakkına sahip olmayı, hem de Beşiktaş'tan gelecek olan 2.8 milyon Euro'yu düşünen Mendes'in yöneticilerle köşe kapmaca oynaması.

Siyah-beyazlıların görüşme taleplerini yanıtsız bırakan Mendes'in telefonlara bile çıkmadığı öğrenildi. Sezon sonu futbolcuya ödenecek rakamla birlikte kasasından 5 milyon Euro'nun üzerinde para çıkacak Beşiktaş yönetimi ise bir an önce Mendes'le temasa geçmenin yollarını arıyor. 


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK