Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Beşiktaşlı futbolcular iddialı konuştu | 08 Temmuz 2013 Pazartesi 20:49

Beşiktaşlı futbolcular iddialı konuştu

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'nın Bed-Saarov kasabasında sürdüren Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup ve Tanju Kayhan açıklamalarda bulundu...

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'nın Bed-Saarov kasabasında sürdüren Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup ve Tanju Kayhan açıklamalarda bulundu..
 
Almanya'da 1 Temmuz'dan bu yana bulunan siyah-beyazlıların hazırlıkları 12 Temmuz Cuma günü sona erecek. 

Beşiktaşlı futbolculardan Oğuzhan Özyakup ve Tanju Kayhan, Almanya kampını değerlendirdi. 

Siyah-beyazlıların genç oyuncusu Oğuzhan Özyakup, her gün çift idman yaptıklarını ifade ederek, "Geçen yıl Beşiktaş'ta ilk onbirde oynamak ve A Milli Takım'a çağrılmak istiyordum. Bu hedeflerime ulaştım" diye konuştu. 

Almanya'da çok iyi bir ortam olduğunu ifade eden Oğuzhan, "Önümüzdeki sezonda daha yüksek performans göstermek istiyorum. Bir iki maç çok iyi oynayıp, havaya girmemek önemli. O iyi oyunu bir iki sezon devam ettirmek lazım" dedi. 

Tanju Kayhan da yeni sezonda kendisine güvendiğini ve kimseden çekinmediğini söyledi. 

Her şeyin güzel olduğunu belirten Tanju, şunları kaydetti: 
"Geçen sene omzumdan sakatlanıp, altı ay sahalardan uzak kaldım. Sonrasında kiralık olarak başka bir takımda oynadım. Şimdi buradayım. Önümüzdeki yılın iyi geçeceğine inanıyorum. Hocam nerede görev verirse, çıkar orda aslanlar gibi oynarım. Kendime güveniyorum, kimseden çekinmiyorum. Elimden geldiğince takıma yardımcı olmaya çalışırım. Şans verildiği takdirde Beşiktaş'a uzun yıllar hizmet edeceğime de inanıyorum."

 
Kaynak: SPOR

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK