Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Berrak Deniz Yapım, dev gibi bir açılışla kapılarını açtı | 10 Haziran 2016 Cuma 09:28

Berrak Deniz Yapım, dev gibi bir açılışla kapılarını açtı

Bugüne kadar Türkiye’nin en büyük projelerine Fetih 1453 , Recep İvedik 1-2-3 , Çılgın Dersane 1-2-3 , Çılgın Dersane Üniversitede , Erkekler gibi projelere imza atan Berrak Deniz Ajans 12’inci yılında Berrak Deniz Yapım olarak Sektörde hızla ilerlemeye devam ediyor.

Çok görkemli bir açılışla kapılarını açan Berrak Deniz Yapım açılışına birçok ünlü isim katıldı.  

Ali Poyrazoğlu, Ahu Tuğba, Bahar Öztan, Esra Sönmezer, Barış Kömürcüoğlu, İrfan Aslanhan, Ferdi Atuner, Aydan Burhan, Orkun Gülşen, Tolga Yüce, Çisil Oral, Mustafa Erdoğan, Sinan Bengier, Ayberk Atilla, Yener Çevik, Dora Ercan, Nurcan Ertekin, Berk Koşar gibi birçok ünlü ismin katıldığı açılışta Berrak Deniz Yapım’ın tanıtımı, Berrak Deniz Oyunculuk Atölyelerinin tanıtımı, Çocuklar için Yaratıcı Drama Okulları, Berrak Deniz’in 'İşte Benim Stilim'de söylediği şarkı çok beğenilince 2 şarkılık sıngle'ın tanıtımı yapıldı.  Berrak Deniz Yapım 3 ortak olarak artık sektöre devam etmektedir.   Berrak Deniz, Ceren Karaçay ve Yasin Bozkurt yeni sinema filmi hazırlıklarına başlayan firma önümüzdeki günlerde bir komedi filmi çekmeye hazırlanıyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK