Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Bergüzar Korel’in iyilik melekleri | 29 Eylül 2017 Cuma 00:52

Bergüzar Korel’in iyilik melekleri

Bergüzar Korel adını yaymak ve yaşatmak için kurulan “Bergüzar Korel Universal Fan Club” üyeleri Afrika’da su kuyusu açtı. Koruncuk Vakfı çocuklarının yardımına koştu. Gaziantep’te köy okulunda kütüphane kurdu. Amaç dünyaya iyilikleri yaymak...

Instagram'da 40 bini aşkın takipçisi olan Bergüzar Korel Universal Fan Club, sadece ünlü oyuncunun adını yaşatmakla kalmıyor, yardıma ihtiyacı olanlara koşuyor, yanlarında yer alıyor. Grubun kuruluş hikayesi ise ilginç. 2013 yılında Eylem Demir isimli genç bir kadın, hayranı olduğu Bergüzar Korel'e hediye gönderiyor. Hediyenin Bergüzar Korel tarafından çok beğenilmesi üzerine de Bergüzar Korel Universal Fan Club grubu kuruluyor.  FARKLI BİR GRUP  Diğerlerinden farklı bir yol izleyen grup, Bergüzar Korel adına sosyal yardım kampanyaları başlattı.  Susuzluğun hakim olduğu Afrika'da su kuyusu açtı, Koruncuk Vakfı'ndaki çocuklar için bağış topladı.  

Yüzlerce sokak hayvanının tedavisini üstlendi, Gaziantep'te bir köy okuluna Bergüzar Korel'in ismini taşıyan kütüphane kurdu, Karaburun'da sanat atölyesi açtı. Grubun kurucusu Eylem Demir, "Amacımız Bergüzar Korel'in adına dünyaya iyilikleri yaymak. Bu nedenle yaptığımız sosyal projeler devam edecek" diyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK