Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Bergüzar Korel'den çok farklı pozlar | 10 Ocak 2016 Pazar 00:27

Bergüzar Korel'den çok farklı pozlar

Bergüzar Korel, güzelliğin evrimini objektif karşısında farklı dönemden 6 kadını canlandırarak gözler önüne serdi.

Bergüzar Korel, MediaCat’in geleneksel yılbaşı kapağının bu yılki yüzü oldu. Ünlü oyuncu, güzellik kavramının işlendiği özel sayı için Antik Yunan’dan Mısır’a, Victoria dönemi İngilteresi’nden geyşaya, 20’lerden 50’li yıllara ait altı farklı kostümle poz verdi.  Bergüzar Korel’i geyşa yapabilmek için de özel bir makyaj uygulandı.  

"ÖZGÜVENLİ KADIN OLMAK" Ünlü oyuncunun, “Anoreksiya, bulimia, depresyon, estetik bağımlılığı gibi birçok sorunla karşı karşıya kalabiliyoruz. Sizce güzelliğin bir mesele haline gelmemesi için neler yapılmalı?” sorusuna yanıtı ise şöyle oldu: “Güzelliğin mesele haline gelmemesi bence daha özgüvenli bir kadın olmaktan geçiyor. Sanırım kendinin farkında olmak, kendine güvenmek, tüm hataların ve doğrularınla kendini olduğun gibi sevmek güzelliği mesele haline getirmekten uzaklaştırabilir bizi.  

"SOSYAL MEDYADA FİLTRESİZ HASHTAG'I BİLE DOĞAL DEĞİL" Sosyal medyadaki nofilter (filtresiz) hashtag’inin bile doğallığın çok dışında olduğunu düşünüyordum. Orada yine bir kendini gösterme ve bilgi verme çabası var gibi. Doğalsan zaten doğal görüneyim gibi bir derdin olmaz ya da bunu enformasyon olarak vermezsin bence. O yüzden güzellik konusunda henüz kendini bulamamış bir dönemde olduğumuzu düşünüyorum.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK