Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Beren Saat'in 'Atiye' dizisindeki sahneleri dikkat çekti! | 29 Aralık 2019 Pazar 19:19

Beren Saat'in 'Atiye' dizisindeki sahneleri dikkat çekti!

Şarkıcı Kenan Doğulu ile boşanacağı haberleri ile aylarca magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Beren Saat, ara verdiği setlere 'Atiye' dizisi ile geri döndü.

Beren Saat'in, İstanbullu bir ressamı canlandırdığı internet dizisi 'Atiye'nin ilk sezonu izleyiciyle buluştu.

 

 

35 yaşındaki oyuncu ile Metin Akdülger'in ilk bölümdeki sevişme sahneleri çok konuşuldu.

Mehmet Günsür'ün de başrolde yar aldığı, Netflix platformunda ilk sezonu 8 bölümden oluşan 'Atiye' dizisinde, Beren Saat makyajsız olarak kamera karşısına geçti.

Fragman yayınlandığında, 35 yaşındaki oyuncunun bazı sahnelerde yüzünün yorgun ve bitkin olduğu sosyal medyanın dikkatinden kaçmamıştı. Yorumlar "Beren Saat'e ne oldu?" yönündeydi.

Güzel oyuncu, özel ışık, yüzdeki gözaltı ve çizgileri yok eden efektleri kabul etmedi. Saat, dizideki birçok sahnede makyaj da yaptırmadı.Bu sebeple yüzü farklı çıktı.

Bilindiği gibi, 35 yaşındaki Beren Saat yüzünde hiç estetik yok.

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU
Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar.

Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir.

Gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.

 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat