Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Bade İşçil karakola sığındı!.. | 13 Temmuz 2015 Pazartesi 08:42

Bade İşçil karakola sığındı!..

Oyuncu Bade İşçil, 10 Temmuz'da tekrar boşanma davası açmaya karar verdi. Aynı gün, Malkoç Süalp'e koruma tedbiri koydurdu. Ertesi gün ise 'Eşim evimi bastı' deyip karakola koştu.

 güzel oyuncu Bade İşçil'in 2 yıl önce Malkoç Süalp'le yaptığı masal gibi evlilik, kabusa döndü. Geçtiğimiz ay şok edici iddialarla açtığı boşanma davasını geri çeken İşçil, 10 Temmuz'da yine ayrılık kararı aldı. Önce eşinin fotoğraflarını sosyal medyadan silen güzel oyuncu, ardından da Süalp'e dava açtı.

NİŞANTAŞI'NDA GERGİN SAATLER

"Boşanmak istiyorum ama sığınacak yerim yok" diyen Bade İşçil'in talebi doğrultusunda Malkoç Süalp'in 2 ay süreyle eşi, evi, işyeri ve okuluna yaklaşmamasına karar verildi. Mahkemeden sosyetik işadamının öfke kontrolü için rehabilitasyon programlarına katılması kararı da çıktı. Ancak Bade İşçil ile Malkoç Süalp arasındaki gerginlik, ertesi gün zirveye çıktı.

İddiaya göre 11 Temmuz saat 17.00 civarında sosyetik iş adamı, tedbir kararına karşı gelerek güzel oyuncunun Nişantaşı'nda kaldığı eve gitti. Eşinin geldiğini güvenlik görevlileri sayesinde öğrenen Bade İşçil de bunun üzerine soluğu Teşvikiye'deki karakolda aldı. Güzel oyuncunun, iddiaları üzerine Süalp ifadeye çağrıldı. Sosyetik iş adamı, "Eşimin evine gitmedim. Kardeşimin de evi aynı yerde" iddiasında bulundu. Ancak Malkoç Süalp'in Bade İşçil'in olduğu siteye girerken çekilen kamera görüntülerinin ünlü oyuncu tarafından alındığı iddia edildi.

SÜALP: 'ASIL MAĞDUR BENİM'

Bugün İşçil'in yeniden boşanma davası açacağı ve Malkoç Süalp'le ilgili diğer tüm iddialarını da mahkemeye sunacağı öğrenildi. Öte yandan sosyetik iş adamı, yakın çevresine "Asıl şiddet gören benim" dedi. Hatta Malkoç Süalp, delil olarak evdeki yardımcının eşi ve kendisine attığı "Malkoç Bey, asıl mağdur olandır. Ben Ocak'tan beri onlarla aynı evde yaşıyorum" şeklindeki cep telefonu mesajını herkese gösterdi. Ancak Bade İşçil cephesi bunun doğruyu yansıtmadığını dile getirdi. İddialara göre Malkoç Süalp, kaçak olarak çalıştırdığı yabancı uyruklu yardımcısıyla güzel oyuncuya karşı işbirliği yaptı.

600 BİN LİRA TALEP ETMİŞTİ

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz ay açıp geri çektiği boşanma davasında 2 yıllık eşinden 'psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle' 600 bin lira tazminat talep etti. Bade İşçil; oğlu Azur için aylık 30 bin, kendisi için de 40 bin lira nafaka istedi. Bugün yeniden boşanma davasını açacak olan Bade İşçil'in talep ettiği tazminat tutarında herhangi bir değişiklik yapıp yapmayacağı merak konusu...

17.30'DA ŞİKAYET ETTİ

Şimdilerde Nişantaşı'ndaki evinde kalan Bade İşçil, önceki gün saat 17.30 civarında "Eşim evimi bastı" iddiasıyla soluğu Teşvikiye'deki karakolda aldı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK