Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Bacakları daha uzun göstermenin yolları | 13 Şubat 2015 Cuma 20:30

Bacakları daha uzun göstermenin yolları

Bacaklarınızın kısalığından yakınıyor ve giydiklerinizi kendinize yakıştıramıyorsanız dert etmeyin!

İşte bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterecek stil ipuçları…

KOYU RENKLERİ  TERCİH EDİN
Özellikle bacaklarınızın kalınlığından yakınıyorsanız bu stil tüyosunu aklınızdan çıkarmayın! Bedeninizin alt kısmında mutlaka koyu renkleri  tercih edin. Koyu renk pantolonlar bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlar. Etek ya da elbise giydiğinizde, koyu renk eteğinizle aynı renkte çorap ve ayakkabı giyerek bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

YÜKSEK BEL PARÇALAR GİYİN
Yüksek belli parçalar illüzyon sağlayarak bacaklarınızın uzun gözükmesini sağlar.  Yüksek belli İspanyol paça pantolonları tercih edebilirsiniz. Bu tarz pantolonlar vücudunuzu daha orantılı gösterir.

OPAK ÇORAP GİYİN
Koyu renk opak çoraplar da bacaklarınızı uzun göstermenizde size yardımcı olur. Opak çorapları aynı renkte ayakkabılarla tamamlamayı unutmayın. Özellikle süet ayakkabı ve çizmeler opak çoraplarla uyum göstererek  bacak boyunuzu uzatır.

UZUN VE BOL PAÇA KULLANIN
Uzun topuklu ayakkabılarınızı göstermek yerine onları pantolon paçalarınızın altına saklayın.  İşin sırrı paça boyunuzu ayakkabınızı tamamen saklayacak kadar uzun tutmakta… Paçalarınız ayakkabınızı gizleyeceğinden, bacak boyunuz kesintiye uğramayacak böylece daha uzun görünen bacaklara sahip olacaksınız.

TEN RENGİ AYAKKABI EDİNİN 
Ten renginize en yakın ayakkabıyı bularak daha uzun görünmeniz mümkün. Son birkaç yıldır moda olması sebebiyle ten rengi ayakkabıların farklı ton seçeneklerini zorlanmadan bulabilirsiniz.  Ten renginde Stiletto, sandalet hatta babet bile giyebilirsiniz.

BACAKLARINIZA IŞILTI KATIN
Mini etek ya da şort giydiğinizde bacaklarınızı daha uzun göstermek için Bronzer kullanabilir ya da bebe yağı sürebilirsiniz. Özellikle bronzlaşmış bacakların daha ince ve uzun göründüğünü unutmayın.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK