Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ayşe Özyılmazel'den eski eşine ağır sözler | 06 Kasım 2015 Cuma 19:55

Ayşe Özyılmazel'den eski eşine ağır sözler

Dün gece bir mekan çıkışı görüntülenen Ayşe Özyılmazel’e eski eşi Ali Taran’ın yeniden 'Yetenek Sizsiniz'de jüri üyesi koltuğuna oturması sorulunca adeta çılgına döndü.

Uzun süredir sessizliğini koruyan Yılmazel, ilk kez içini döktü. İşte Ayşe Özyılmazel'im açıklamaları;  "Ben bazı şeyleri anlamıyorum, kimse kusura bakmasın izliyorum süper şahane diyemiyorum. İnsanlar bir canciğer oluyorlar bir birbirlerinden nefret ediyorlar yine barışıyorlar benim böyle değer yargılarım yok.  Ben bazı insanlar hakkında iyi düşünmüyorum bazı insanlar benim hayatıma hiçbir kabahatim yokken kötü etki ettiyse ve ben bu etkiyi yıllarca üzerimde taşımak zorunda kaldıysam o insanlara başarılar dileyemeyeceğim. Ben iyi insan olmaktan çok yoruldum. Genç kızlığımı elimden alındı. Hayatımın içine edildi" diyerek eski eşi Ali Taran'ı eleştirdi.  

Türkiye'de kadın olmak çok zor kadınsan tüm erkekler elinin kirini senin üzerine silip devam ediyorlar hayatlarına, hele ki çıkıp da kendini anlatmıyorsan. Maalesef ki ben öyle biri değilim kimseye mutluluklar hayırlı işler dilemeyeceğim çünkü çok büyük ahım var çok kötü şeyler yaşadım 4 yıldır depresyondayım, hayatımın içine edildi.

Allah'ından bulsunlar kimse Ayşe ne yapıyor ne yiyor içiyor düşünüyor demiyor herkes Ayşe'yi çok mutlu parası var işi var sanıyor. Ben çok büyük depresyona girdim, ben bugüne kadar sustuysam kendime olan saygımdan sustum hala susabilirim kimse elini benim üzerimde temizleyip mutlu hissetmesin her şey bir yere kadar.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK