Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Ayrılsa da Beraberiz dizisi ne zaman geri dönüyor belli oldu! | 17 Mart 2015 Salı 00:06

Ayrılsa da Beraberiz dizisi ne zaman geri dönüyor belli oldu!

Ayrılsak da Beraberiz dizisi TV8'de ekranlara geri dönüyor. Ayrılsak da Beraberiz 1. bölüm fragmanı ve dizini,nbaşlangıç tarihi paylaşıldı.

1999-2004 yılları arasında yayımlanan ve beğeni toplayan Ayrılsak da Beraberiz yeni, oyuncuları ile geri dönüyor. Mint Yapım’ın yeniden ekrana döndürdüğü Ayrılsak da Beraberiz dizisinin başlangıç tarihi de belli oldu. Yenilenen Ayrılsak da Beraberiz dizisinin 1. bölümü 17 Mart Salı akşmı TV8′de ekrana geliyor. Peki Ayrılsak da Beraberiz dizisinin konusu nedir? İşte detaylar…

AYRILSAK DA BERABERİZ DİZİSİNİN KONUSU

Ayrılsak da Beraberiz dizisi şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmaya karar veren fakat boşandıktan sonra yaşadıkları evi birbirlerine bırakmayı reddederek aynı evde yaşamaya devam eden Teoman ve Berna’nın öyküsünü anlatıyor. Her iki taraf da paravanla ikiye ayrılmış evin kendilerine ait kısmında bağımsızlıklarını ilan ederek diğerine inat yaşamaya devam etmektedir ve her iki taraf da evin tamamını elde edebilmek için akıl almaz yöntemlerle diğerini kaçırmaya çalışmaktadır. Fakat ayrı dünyaların insanı olduklarını söyleseler de aslında onlar kendilerine bile itiraf edemedikleri derin bir aşkla bağlıdırlar birbirlerine.

Dizinin oyuncu kadrosunda dizinin kadrosunda Mete Horozoğlu, Algı Eke, Suzan Kardeş, Hatice Aslan, Güneş Zavrak, Deniz Oral, Bülent Şakrak yer alıyor.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK