Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Avşar'ın öğrencisi zirveye taşıdı | 03 Eylül 2013 Salı 12:12

Avşar'ın öğrencisi zirveye taşıdı

Hülya Avşar'ın verdiği bursla eğitim gören 14 yaşındaki tenisçi Berfu Cengiz, Umman'daki turnuvada şampiyon oldu. Avşar, bu başarıyla büyük mutluluk yaşadı.

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar'ın yetiştirdiği 14 yaşındaki tenisçi Berfu Cengiz, Umman'da düzenlenen 'ITF Junior G5 Tenis Turnuvası'nda şampiyon oldu. İstanbul Tenis Federasyonu tarafından gerçekleştirilen turnuvada Cengiz; hem teklerde, hem de partneriyle birlikte çiftlerde şampiyonluk sevinci yaşadı. TED Spor Kulübü bünyesinde 11 yıldır Hülya Cup Tenis Turnuvası'nı gerçekleştiren Hülya Avşar, yetenekli öğrencilere burs da veriyor. Berfu Cengiz gibi hem tenise devam edip hem de burslu okuyan öğrenciler, ulusal ve uluslararası birçok tenis turnuvasında mücadele ediyor. 

HEDEF WIMBLEDON 
Öğrencisinin başarısıyla büyük mutluluk yaşayan Avşar, "Gençlerin, yıllardır emek verdiğim tenisteki başarılarını görmek, benim için en büyük mutluluk. Hep diyorum; kısa süre içinde Wimbledon Tenis Turnuvası'na Türk tenisçiler de katılacak. Bu gençler, imkan verilince neler yapabileceklerini gösteriyor" diye konuştu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK