Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Avşar kızına çaycısından film teklifi! | 02 Eylül 2014 Salı 09:23

Avşar kızına çaycısından film teklifi!

Şu sıralar verdiği kilolarla gündemde olan başarılı isim Hülya Avşar'a ilginç bir film daveti.

Müzik dünyasına ikinci albümleri “İşte O Zaman& JERA BEJIN” isimli albümleriyle hızlı bir giriş yapan Arpak kardeşler, kısa sürede geniş bir seven kitlesi oluşturmayı başardılar. Söylemleri, çektikleri klipler ve verdikleri konserleriyle beğeni toplayıp ilgi odağı olan Arpak kardeşler yine çok konuşulacak projeleriyle isimlerinden bahsettirecekler. Müzik dünyasında merdivenleri hızla tırmanan kardeşler sinema sektöründe de büyük bir imza atmaya hazırlanıyorlar.

EN BÜYÜK ARZUM HÜLYA AVŞAR

Hülya Avşar’ın başrolünü Kenan Işık ile Paylaştığı “Yeşil Işık” isimli yapımın setinde çaycılık yapan Arpak Kardeşlerden Ekrem Arpak, “Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır, bende Hülya Hanım’a en az 40 kahve servisi yapmışımdır, o günlerden beri kendisinin en büyük hayranıyım” derken, “Bugün bir sinema filmi çekebilecek duruma geldim en büyük arzum da yapmayı istediğim sinema filminde Hülya Avşar ile çalışabilmektir”dedi.

Film setlerinde çaycı olarak çalışan bir abi ve finansman müdürü kardeşin zorlu yolculuğu, başarı öyküleri bu kez sinema sektöründe devam etmeye hazırlanıyor. Setteki çaycı – sanatçı ilişkisi boyut değiştirerek yapımcı – sanatçı ilişkisine dönüşmesi için Arpak kardeşler projelerindeki son detayları tamamlamak üzere çalışıyorlar.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK