Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Avrupa Güzellik Yarışması Kupası finalistleri belli oldu | 27 Haziran 2015 Cumartesi 11:03

Avrupa Güzellik Yarışması Kupası finalistleri belli oldu

Almanya’nın en büyük eğlence parkı Avrupa parkında 16-17 Temmuz tarihlerinde yapılacak ‘Avrupa Güzellik Yarışması Kupası’ finalinin güzelleri belli oldu.

Altı ülkeden toplam 18 güzel podyuma çıkacak. Her ülkeyi 3 güzel temsil ediyor. Finale çıkacak 18 adaydan podyuma çıkmaya hak kazanan 12 aday şimdiden belli oldu. Avusturya ve Almanya’yı ülkenin güzellik kraliçeleri ‘Miss Austria 2014’ Julia Furdea, ‘Miss Germany 2015’ Olga Hoffmann temsil ediyor. Finalde podyuma çıkacak Belçika, Fransa, Almanya, İsviçre, güzelleri basına açıklandı. Hollanda ve Avusturya’yı temsil edecek olan diğer 5 adayın yakında belli olacağı, yarışmayı organize eden ‘Miss Germany Corporation’ (MGC) tarafından duyuruldu. İki gün süren güzellik yarışmasının ilk günü adaylar spordaki becerilerini ispatlayacak. İkinci gün ise adaylar podyumda güzellikleri, tanıtım, kostüm, defile ve zengin şov programıyla beraber gösterecek. Finalden sonra 6 ülkeden 18 adayı zengin hediyeler bekliyor. Çok sayıda güzellik yarışmalarına ev sahipliği yapan Almanya’nın en büyük eğlence parkı Avrupaparkı içinde Otel Colosseo’nun ‘Piazza Roma’ meydanında açık havada yapılacak büyük finale hazırlanıyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK