Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » Aşık bu bana! | 04 Temmuz 2015 Cumartesi 11:11

Aşık bu bana!

‘Survivor All Star’ın yarışmacıları, Kıbrıs’ta finalistlerle bir araya geldi.. Yüzleşmelerin yapıldığı geceye Bozok ve Duygu’nun kavgası damga vurdu

KIBRIS’ta bir araya gelen Survivor All Star yarışmacıları önceki gece yüzleşme konseyinde kozlarını paylaştı. Yarışmadan ikinci hafta elenen gönüllüler yarışmacısı Duygu Çetinkaya’nın Bozok’la tartışması konseye damgasını vurdu. Duygu’nun kendine laf atmasına sinirlenen Bozok Gören, söyledikleriyle herkesi kırdı geçirdi. Bozok, Duygu Çetinkaya’nın agresif davranışlarını “Aşık bu bana!” diye yorumladı.

 

Acun, Duygu’yu dışarı gönderdi!

 

Duygu’nun ani çıkışının ardından Acun Ilıcalı defalarca uyarmasına rağmen genç kadını susturamadı. Bozok’u kadın düşmanı olmakla suçlayan Duygu sert tartışma esnasında ayağa kalkınca son damla da taşmış oldu. Acun Ilıcalı Duygu Çetinkaya’ya ‘Seni nasıl susturabiliriz?’ diye sordu. Duygu’nun cevabı ‘Beni gönderebilirsiniz’ oldu. Bu cevap üzerine Ilıcalı, Çetinkaya’yı yayından çıkardı. Ilıcalı ardından seyircilerden yaşanan gerginlik için özür diledi. Duygu, Bozok ile yaşadığı sert tartışmanın ardından Periscope’ta “Şeytan görsün Bozok’un yüzünü” dedi..


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK