Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Asena yurt dışına yerleşiyor | 12 Ağustos 2013 Pazartesi 18:32

Asena yurt dışına yerleşiyor

Muğla’nın Bodrum İlçesi’ndeki yüzer diskoda sahne alan oryantal Asena, vaktinin büyük çoğunluğunu yurt dışında geçireceğini belirtti. Makedonya’daki bir otelde bayramın ilk iki günü sahneye çıkan Asena, uçak korkusu nedeniyle dönüşte karayolunu tercih etti. Asena, bir şato almayı düşündüğünü söyledi.

Ramazan Bayramı’nın ilk ve ikinci günü Makedonya’daki bir otelde sahneye çıkan Asena, üç ve dördüncü günde de Bodrum’daki yüzer disko Club Catamaran’da sevenleriyle buluştu. Diskoya tekneyle gelen Asena'ya tatilciler yoğun ilgi gösterirken, yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistler de danslarına eşlik etmeye çalıştı.

ŞATO ALMAYI DÜŞÜNÜYOR

Yerli ve yabancı turistleri dansıyla kendine hayran bırakan Asena, uçak korkusu nedeniyle Makedonya’dan karayoluyla döndüğünü dile getirdi. Bodrum’da kendisine gösterilen ilgiden dolayı çok memnun olduğunu belirten Asena "Artık zamanımın yüzde 90’ını yurt dışında geçireceğim. Biraz da yurt dışında yaşamak, bu dansı tanıtmak ve kendimi göstermek istiyorum" dedi. Asena, ayrıca bir şato almayı düşündüğünü söyledi.

Asena’nın ardından Clup Catamaran’daki dansçıların gösterilerini de izleyen tatilciler, denizin ortasında sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlendi. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK