Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Asena Erkin: Ailem belli paraya ihtiyacım yok | 10 Eylül 2014 Carşamba 22:39

Asena Erkin: Ailem belli paraya ihtiyacım yok

Asena Erkin: Dizilerden, reklamlardan teklifler alıyorum. Caner ‘belli bir rakamın altına hiç konuşma bile’ diyor.

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin geçen yıldan bu yana magazin gündeminden düşmüyor. Her yaptığı, her giydiği olay oluyor. Yapımcılar da bunun farkında olacak ki Erkin’e sık sık teklif götürüyorlar. Son olarak bir magazin programı sunan Erkin’in bu macerası kısa sürdü ama kamera önünde kendini sınamasına yetti. 

ASENA ERKİN'İ İSTEMEDİLER
Yeni programı için televizyon kanallarıyla görüşmelere başladı. Bu kez moda programı istiyor. ‘Koca parasıyla modacı oluyor’ diyenler için hemen belirtelim; Asena Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü’nde okuyor. Yapacağı programda modayla ilgili bütün hünerlerini sergilemek istiyor. Çok da iddialı. ‘Televizyonda yeniyim ama teklifler konusunda çok seçiciyim’ diyor. İşte Makaron'a konuşan Asena Erkin'in talepleri:
- Modacı diye yanıma oturacak isimler benim için çok önemli. Sürekli moda programı yapan insanlarla olmak istemiyorum. Mesela İvana Sert ve Hakan Akkaya... Bu isimler Bugün Ne Giysem’i 4-5 sene yaptılar. Yanıma değişik isimler istiyorum. 1-2 sene bir projede olmazlarsa, tamam çalışırım.
- Kıyafetler, konular, yanımda olacak kişiler ve para mevzusu benim istediğim gibi olmalı. Bu konularda seçici olmak zorundayım. Herkes beni istiyor. ‘Asena ile çalışmak istemiyoruz’ diyen kimse yok. Düşünün oyunculukla alakam yok ama dizilerden, reklamlardan teklifler alıyorum. Magazin değerimden dolayı herkes benimle çalışmak istiyor.
- Benim aile yapımı biliyorsunuz, paraya ihtiyacım yok. Bana bir şey katabilecek, benim de bir şeyler katacağım bir program yapacağım. Herkesin bir rakamı var. Caner bana ‘Belli bir rakamın altına hiç konuşma bile’ diyor. Hakkımda çıkan para haberleri doğru değil.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK