Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Aramızda Üçüncü Bir Şahıs Yok | 19 Temmuz 2013 Cuma 19:09

Aramızda Üçüncü Bir Şahıs Yok

Sürpriz bir kararla eşi Harun Tan'dan boşanan Ebru Şallı, sessizliğini bozdu.

Ebru Şallı, geçen hafta 11 yıllık eşi Harun Tan'dan sessiz sedasız boşanarak herkesi şaşırtmıştı. Bu ayrılığın ardındaki nedenin, Şallı'nın bir süredir zengin bir işadamı ile birlikte olduğu iddia edilmişti.

Önceki gün çocukları Beren ve Pars ile Harun Tan'ın önceki evliliğinden olan Can'ı da yanına alarak Fethiye'ye giden Ebru ŞallıAtatürk Havalimanı'nda iddiaları yanıtladı.

Şallı, "Biz güzel bir şekilde evlendik ve güzel bir şekilde ayrıldık. Basına ve etrafımızdakilere sorunlarımızı yansıtmadık ama bir yıldır evliliğimizi kurtarmaya çalışıyorduk" dedi. Çocuklar nedeniyle boşanma konusunda çok hassas davrandıklarını anlatan Ebru Şallı, pedagog ve psikoloğa danıştıktan sonra ayrılık kararını Beren'e açıkladıklarını belirtti. Ünlü sunucu, bir işadamı ile ilişki yaşadığı iddialarına da cevap verdi: "Aramızda üçüncü bir şahıs yok."

DEMET'E CEVAP YOK

Demet Akalın; İbrahim Kutluay'la ayrılmasına neden olduğunu iddia ettiği Ebru Şallıiçin Twitter'da "Bazen sen hiçbir şey yapmazsın, kader senin intikamını sessizce alır" diye yazmıştı. Ebru Şallı bununla ilgili, "Ben böyle konular hakkında konuşmam; biliyorsunuz" demekle yetindi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK