Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Antalyaspor'un hedefi belli! | 04 Temmuz 2013 Perşembe 18:53

Antalyaspor'un hedefi belli!

Antalyaspor'un yeni sezondaki hedefi geçmişin üzerine çıkmak olduğunu söyledi

Yeni bir yönetim ve teknik ekip ile yeni bir heyecan yaşadığını anlatan İnceman, yeni teknik ekibin çok tecrübeli olduğunu söyledi.

 

Samet Aybaba'nın çok iyi bir teknik direktör olduğunu tüm Türkiye'nin bildiğini ifade eden İnceman, onun istediklerini çok çabuk anlayarak, bunu sahada uygulamak istediklerini dile getirdi.

İnceman, yeni transferlerin takıma nasıl katkı sağlayacağı yönündeki soruyu ise şöyle yanıtladı:

"Umarım Antalyaspor'a katkı sağlar, bize yardımcı olurlar. Geçen sene iyi bir ilk yarı oynadık. İkinci yarıda bir düşüş yaşadık. Geçen sezon ligi yedinci sırada bitirdik. Bu sene hedef onun üstüne çıkmak, daha iyi bir futbol oynamak. Amacımız bu" diye konuştu.

Deniz Barış ise geçen sezonun ilk yarısında gerçekten iyi bir oyun ortaya koyduklarını ancak yoğun tempo, sakatlık gibi nedenlerden dolayı ikinci yarıda düşüş yaşadıklarını kaydetti.

Takıma yeni futbolcuların katıldığını anlatan Barış, şöyle devam etti:

"Serkan Balcı'nın bize çok büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Kadroda büyük bir değişilik olmadı. Lig genelde zor oluyor. Bütün takımlar iyi transfer yapıyor, kaliteli oyuncular alıyor.

Önemli olan ilk önce takım ruhu oluşturmak. Onun kesinlikle olması gerekiyor. Daha sonra futbolcularımız da kalitesini ortaya koyduğunda İstediğimiz şeye ulaşacağımızı düşünüyorum."


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK