Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Angelina Jolie Mardin’de el öptürdü | 22 Haziran 2015 Pazartesi 21:35

Angelina Jolie Mardin’de el öptürdü

Angelina Jolie BM İyi Niyet Elçisi sıfatıyla geldiği Mardin Midyat'ta, ünlü şahmeran ustalarından birinin dükkanını gezdi.

Hollywood’un en renkli simalarından; BM İyi Niyet Elçisi Angeline Jolie, Mardin’in Midyat İlçesi’nde Suriye ve Iraklı mültecilerin kampını ziyaret etmek üzere akşam saatlerinde özel uçakla Mardin’e geldi. Mardin sokaklarını ve çarşısını gezen Jolie’yi çok şaşırtan bir olay yaşandı.

ELİNİ ÖPÜP BAŞINA KOYDU

Angeline Jolie, bu sabah Mardin’e inmesinin ardından gezdi, alışveriş yaptı. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Jolie, bir Mardinlinin kendisine doğru yöneldiğini görünce, selam vererek “Memnun oldum” dedi. Mardinli ise Jolie’nin uzattığı eli öpüp başına koydu.

JOLİE’NİN RENKLİ MARDİN TURU

Birleşmiş Milletler (BM) iyi niyet elçisi Hollywood yıldızı Angelina Jolie, Suriye ve Iraklı mültecilerin kampını ziyaret etmek üzere geldiği Mardin’de şehir turu atarak alışveriş yaptı. Dünyaca ünlü yıldız Mardin’e 9 yaşındaki kızı Shiloh jolie ile geldi. Dün akşam saatlerinde Mardin’e gelen Jolie, geceyi otelde geçirdikten sonra sabah saatlerinde otelden ayrılarak Mardin’in tarihi çarşılarında alışveriş yaptı. Jolie, şahmeran figürleri ile bakır işçiliği ile ilgilenen bakırcı dükkanda ürünleri inceleyip eşya aldı.

Buradan çıkan Jolie, daha sonra Süryani el sanatlarının yapıldığı hediyelik eşya satan mağazaya girdi. Buradan da alışveriş yapan dünyaca ünlü aktris eşi Brad Pitt’e el işi tespih almayı da ihmal etmedi. Angelina daha sonra Mardin’de şehir turu attı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Jolie, küçük çocuklarla yakından ilgilendi.

Jolie’ye koruma ordusunun eşlik ettiği görüldü. Ürdün’de bulunduğu belirtilen Angelina Jolie, özel uçağıyla Mardin Havaalanı’na saat 20.10 sıralarında indi.   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile BM Mülteciler Yüksek Komiseri Antonio Guterres’in 20 Haziran Mülteciler Günü nedeniyle bugün Mardin’in Midyat İlçesi’nde Suriye ve Iraklıların kaldığı AFAD Geçici Barınma Merkezi’ne yapacakları ziyarete dünyaca ünlü sinema sanatçısı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie de katılacak.

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK