Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Amine Gülşe'nin Mesut Özil yalanı ortaya çıktı | 14 Kasım 2015 Cumartesi 09:15

Amine Gülşe'nin Mesut Özil yalanı ortaya çıktı

Mesut Özil ile şarkıcı Mandy Capristo yeniden birleşti. Arsenal ve Alman milli takımının 27 yaşındaki yıldızı Mesut, geçen yıl Ekim ayında olaylı şekilde ayrıldığı şarkıcı sevgilisiyle tekrar birlikte olmaya başladı.

Almanya'nın Oscarları olarak kabule dilen Bambi ödül törenine birlikte gelen ikiliye basın büyük ilgi gösterdi. İki sevgili de ısrarlı sorulara rağmen ilişkileriyle ilgili açıklama yapmadı.

Mesut'un menajeri yaptığı açıklamayla iki ünlü ismin birlikteliğini doğrularken “Mesut ile Mandy kısa süreden beri tekrar birlikteler. Ve ikisi de bu birlikten dolayı çok mutlu” dedi. Mesut İle Mandy iki yıl birlikte yaşadıktan sonra geçtiğimiz Ekim ayında ayrılmışlardı. Mesut'un başka kadınlarla ilişkisini öğrenen Mandy, Londra'da birlikte kaldıkları evi terk etmişti. Mandy uzun süre ayrılık acısı çekmişti. İkili yeniden Londra'da aynı evde yaşamaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye güzeli Amine Gülşe, Mesut Özil ile nişanlandık diyerek herkesi şaşırtmıştı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK