Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Amerika'da kim takar Serdar'ı! | 17 Kasım 2016 Perşembe 21:24

Amerika'da kim takar Serdar'ı!

Karısı Chloe’nin Amerika’ya yerleşmezlerse ayrılmak istediğini belirten Ortaç, ‘Ben orada sokakta gitar mı çalacağım! Serdar Ortaç’ı orada kim takar!” dedi

ÜNLÜ şarkıcı Serdar Ortaç’ın evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan; Renkli Sayfalar programında 46 yaşındaki Serdar Ortaç’ın çocuk isteğine kariyerini gerekçe göstererek karşı çıkan 24 yaşındaki manken eşi Chloe Loughnan’ın, Amerika’da bir ajansla anlaşma yaptığı iddia edildi. Son görüşmelerinde güzel modelin kocası Serdar Ortaç’a “Benim burada bir geleceğim yok. Buradaki evi satıp Amerika’ya yerleşelim. Ya benimle gelirsin ya da bu iş biter” diye rest çekerek soluğu Amerika’da aldığı, Serdar Ortaç’ın da Kıbrıs’taki konseri biter bitmez karısının yanına gittiği ifade edildi.

YAKIN ARKADAŞLARINA DERT YANDI

Bu durum karşısında ünlü popçunun yakın arkadaşlarına “Evlilikte yol ayrımına girdik. Karım Miami’den 400 bin dolara villa bulmuş. İstinye’deki evimi satıp oradan ev almamızı, Amerika’ya yerleşmemizi istiyor. Gidersem sokakta gitar mı çalacağım? Serdar Ortaç’ı orada kim takar? İşlerim, kariyerim ne olacak? Karımı da kaybetmek istemiyorum. Önümüzdeki 1 hafta içinde karar alacağız. Ya oraya yerleşeceğiz ya da ben Türkiye’ye yalnız döneceğim. Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olarak burada kalacağım. Çıldırmak üzereyim” diye dert yandığı öğrenildi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK