Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ama +18`lik bir sevişme sahnesi değildi` | 03 Haziran 2014 Salı 13:46

Ama +18`lik bir sevişme sahnesi değildi`

Türkiye`ye geldikten sonra günlerce kayıp olarak aranan daha sonra Istanbul`da cesedi bulunan Amerikalı turist Sarai Sierra`nın hayatından esinlenerek çekilen `Gecenin Tenhasında` filmi, `+18 sınırlaması` ile 25 Haziran`da gösterime girecek.

Türkiye`ye geldikten sonra günlerce kayıp olarak aranan daha sonra Istanbul`da cesedi bulunan Amerikalı turist Sarai Sierra`nın hayatından esinlenerek çekilen `Gecenin Tenhasında` filmi, `+18 sınırlaması` ile 25 Haziran`da gösterime girecek. Başrol oyuncusu Maral Büyüksaraç, film için böyle bir sınırlama getirilmesine gerek olmadığını düşündüğünü söyledi.

 

Filmin genç ve başrol oyuncusu Maral Büyüksaraç, çektikleri`Gecenin Tenhasında` filminin çok kaliteli
olduğunu söyledi.
 
Büyüksaraç, "Sevişme sahnesi sebebiyle filme `+18` sınırlaması getirildi. Buna hiç gerek yoktu. Çünkü Sarai Sierra da Türkiye`de bir gençle internette tanışmış, Türkiye`ye gelmiştir. Daha sonra gençlerin arkadaşlıkları Beyoğlu`nda bir barda cinsel yakınlaşmaya kadar ilerlemiştir" dedi.
 
Filmde Sarai Sierra`nın Türkiye`de yaşadıklarını anlattıklarını söyleyen Maral Büyüksaraç, "Senaryo bu bilgiler ışığında yazıldığı için, gerçeğe uymaya çalıştık. Ama `+18`lik bir sevişme sahnesi olduğunu hiç sanmıyorum" diye konuştu.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK