Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » Almanya, çıplak flört programını konuşuyor | 11 Mayıs 2017 Perşembe 08:11

Almanya, çıplak flört programını konuşuyor

Alman televizyon kanalı RTL 2’de Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Naked Attraction Dating programı bugün ülkede gündeme oturdu.

Yarışmacılar arasında Sibel isminde bir Türk kızı da yer aldı. Buluşmak için arkadaş ve partner arayan adayların stüdyoda tamamen çıplak ekrana gelmesiyle erkek ve kadın adayların vücutlarının tamamının ayrıntılı sergilenmesi, izleyenleri şok etti. Yarışmacılar arasında Sibel isminde bir Türk kızı da yer aldı. Her hafta Pazartesi günü saat 22.15’de yayınlanacak olan program yaklaşık bir saat sürüyor.

Televizyon dünyası bugüne kadar pek çok izdivaç programını bir araya getirdi. Geçen yıl Ingiltere’de yayınlanan ‘Naked Attraction’ programı, bir ilke imza atarak, adayları sansürsüz olarak çıplak vaziyette ekrana getirmiş ve büyük tepkiler almıştı. ‘Naked Attraction’ programında, yarışmacılar tamamen çıplak vaziyette kutularda karşı cins tarafından seçilmeyi bekliyorlar. Kutuların önündeki paneller tek tek açılmaya başlıyor ve yarışmacılar tamamen çıplak olarak izleyicilerin karşısına çıkıyorlar. İngiltere’den sonra dün akşam Alman RTL 2 kanalında ilk kez seyirci ile buluşan çıplak izdivaç programına, Sosyal Medya üzerinden tepkiler yağdı. İzleyiciler çıplak programı ‘seviyesiz’ olarak nitelendirdi ve Alman televizyonlarının geldiği noktayı eleştirdi. Programı büyük tepki almasına rağmen RTL 2 kanalı, pazartesi günleri düşük olan reytinglerini ‘Nacked Attraction’ programı sayesinde ikiye katlamayı başardı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK