Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Akhisar stadını istiyor | 01 Ağustos 2013 Perşembe 20:49

Akhisar stadını istiyor

Akhisar Belediyespor taraftarı, Spor Toto Süper Lig'deki maçlarını Akhisar'da oynamak için ilçedeki stadın yenilenmesine yönelik başlattıkları imza kampanyasını

Akhisar Belediyespor taraftarı, Spor Toto Süper Lig'deki maçlarını Akhisar'da oynamak için ilçedeki stadın yenilenmesine yönelik başlattıkları imza kampanyasını sürdürüyor. 
 
Akhisar Belediyespor, ilçedeki 2918 kapasiteli stadın Süper Lig kriterlerine uygun olmaması nedeniyle geçen sezon maçlarını Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynadı. İlçede yapımı düşünülen ve ihalesi yapılan yeni stat için de ihaleyi kazanan firma ile sözleşme imzalanması bekleniyor.

Mevcut stadın Süper Lig kriterlerine çıkarılmasını isteyen Akhisarspor Taraftarları Derneği, "Fısıldamıyoruz, haykırıyoruz. stadyum meselesi, memleket meselesi" sloganıyla Tahir Ün Caddesi'nde sürdürdüğü imza kampanyasına ilginin çok yoğun olduğu bildirildi.

Kampanyayı sanal ortama da taşıyan taraftarlar, "http://imza.la/akhisar-stadini-istiyor/" internet sitesinden de imza desteği istiyor. 


Kaynak: SPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK