Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 'Aile olmak kıymetli' | 29 Haziran 2019 Cumartesi 17:35

'Aile olmak kıymetli'

Evlendikten sonra ayaklarının yere bastığını, tamamlanmış ve güçlü hissettiğini söyleyen Sinem Kobal, “Aile olmak, yuva kurmak çok kıymetli” dedi.

Sinem Kobal, Marie Claire dergisine kapak oldu. Mayıs 2016’da Cunda Adası’nda Kenan İmirzalıoğlu’yla evlenen oyuncu, aile olmanın kendisine iyi geldiğini belirtti. Kobal, “Evlilik, ayaklarının yere bastığını, tamamlanmış ve güçlü hissettirdi. Sevmek ve sevilmek çok güzel bir duygu. Hayatımın en güzel ve iyi hissettiğim üç yılı oldu.

Aile olmak, yuva kurmak, çok kıymetli” şeklinde konuştu.  Eşi İmirzalıoğlu’yla en çok beraber müzik dinlemekten keyif aldıklarını anlatan oyuncu, “Kenan, plak düşkünü ve gerçekten müzikle ilgili inanılmaz bir zevki var.

Benim de o anlamda ufkumu açtı ve bana çok şey kattı. Beraber plakçılara gitmekten büyük keyif alıyoruz. Onunlayken çok gülüyorum ve eğleniyorum” dedi. Kobal, anne olma fikrinin ise içini kıpır kıpır yaptığını söyledi.  Kobal, eşi İmirzalıoğlu’yla aynı mesleği yaptıkları için birbirlerini anladıklarını ve karşılıklı destek olduklarını belirtti.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat