Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Adımı Tolga'yla anmayın | 18 Eylül 2015 Cuma 23:38

Adımı Tolga'yla anmayın

Tolga Karel ve Azeri manken Günay Musayeva anlaşmalı olarak boşandı. Boşanmanın ardından Musayeva’dan bir itiraf geldi!..


 

OYUNCU Tolga Karel ile Günay Musayeva 2011’de evlenmişti. 2012’de oğulları Cihangircan doğmuştu. 1 yıldır ayrı yaşayan çift anlaşmalı olarak boşandı. Lüks bir ev isteyen Günay Musayeva 40 bin liraya razı oldu. Tolga Karel, 3 yaşındaki oğlunun eğitim ve hastane masraflarını karşılayacak. Bunun dışına Cihangir için ayda sadece 500 lira verecek. Mahkeme ayrıca ortak evlerindeki plazma TV ve çamaşır makinesinin Musayeva’da kalmasını kararlaştırdı. Musayeva boşanmanın ardından sosyal medyadan yaptığı duyuruda şunları söyledi: Tolga Karel ile evliliğimizin temelinde sarsılıp çökmesi sebebi ile anlaşmalı olarak boşanmış bulunmaktayım.. Uzun zamandır karşı tarafın kararsız tutumları dolayısıyla gereksiz yere uzayan durumu sağlam ve sabırla bekledim. Benim önceliğim, her zamanki gibi oğlum Cihangir içindir. Bu tarihe kadar biyolojik babasının çocukla ilgilendiği yönünde çıkan asılsız haberler karşısında maalesef bu açıklamayı yapma zorunluluğu hasıl olmuştur. Bundan sonra ilgilenmesini umut ediyorum.. Bundan sonra adımın hiçbir şekilde Sayın Tolga Karel’le anılmasını istemiyorum. Karşı tarafından yüksek miktarda nafaka aldığım haberleri de doğru değildir.. Zira söz konusu eğitim ve sağlık giderlerinin karşılanması için karşı tarafça çocuğuna takdir edilen nafaka bedeli 500TL’dir..

 

Tolga Karel ne dedi?

 

Tolga Karel ise boşanmanın ardından şunları söyledi; “Amerika’dayım çünkü restoran ve otel projem var. Çocuğum ile ilgilenmemek gibi bir durum söz konusu olamaz.. Ben bu insanla mutlu bir şekilde evlat sahibi oldum. Tabi ki gün gelir evlilikler biter. Ben bir on yıl daha çalışmazsam bana yetecek param var, maddi sıkıntım yoktur. Yanlışlarım benim de olmuştur ama ben dobra bir adamım.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK