Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ablamın poposunun gölgesinde kaldım! | 16 Şubat 2015 Pazartesi 19:11

Ablamın poposunun gölgesinde kaldım!

Kalçalarıyla ünlü olan Kim Kardashian'ın üvey kardeşi Kendall Jenner,''Eğer Kim Kardashian senin, üvey ablansa, normal bir çocukluk geçirmen imkansız'' diyor.

Kalçalarıyla ünlü olan Kim Kardashian'ın üvey kardeşi Kendall Jenner,''Eğer Kim Kardashian senin, üvey ablansa, normal bir çocukluk geçirmen imkansız'' diyor. Tabii normal çocukluk geçirmemesi, onu genç kızlık hayallerinden alıkoymamış... Allure için verdiği röportajda 'Kardashian' gölgesinden nasıl kurtulduğunu, moda sektörüne nasıl girdiğini anlatıyor.

Onu şimdilerde ünlü bir güzellik markasının yüzü olarak görsekte, ergenlik döneminde oldukça problemli bir cilde sahip olduğunu ve bununla mücadele verdiğini anlatıyor. Hatta gözaltındaki mor halkalardan dolayı konuşurken insanların yüzüne bakamadığını söylüyor. Hala insanların gözlerinin içine bakarken konuşamadığını, gerildiğini ifade ediyor. Tabii artık sürekli kamera önünde olmak kendisine güvenini kazandırmış.

Kendall'ın hiç dövmesi yok. Ve bir şeyin sonsuza kadarlığı ona tuhaf geliyor. Kim Kardashian'ın bir sözünü hatırlatıyor: 'Don't put a bumper sticker on a Bentley.'(Bentley'e tampon etiketi koyma!)Kendall'ın doğal saçları dümdüz... Saç stilisti çekimler için saçlarını maşalamış ve makyajını da bronz, nude tonlar kullanmışlar. Gözleri ise buğulu ve koyu...

Kardashian kızlarının üvey ablaları olması, çocukluğunun kameralar önünde geçmesine neden olmuş... Bu bazen zor ama negatif bir şey değil diyor. Ama herhangi bir özel hayatın kalmadığını söylüyor. Kardeşi Kylie Jenner ile fotoğraflar çekildiklerini ve kendi sitelerini oluşturduklarını söylüyor. Küçük yaşlarda mankenliğe başladığını da ifade ediyor

Marc Jacobs 2014 defilesinde yer aldık sonra, popularliği arttı. Daha sonra Chanel, Givenchy defilelerinde de kendini gösterdi. Tasarımcılar onun için bir mankenin sahip olması gereken her şeye sahip olduğunu söylüyor; ilgi çekici, karizmatik ve en önemlisi kıyafetleri mükemmel taşıyor! Bahar 2015 Milan ve Pariste, Milan ve Paris'te zirveye yürüdü. Ve Estée Lauder'in yüzü oldu.

 

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
SONRAKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK