Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 40 günde devr-i alem | 23 Haziran 2015 Salı 21:14

40 günde devr-i alem

Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı’nın tatil rotası züğürdün çenesini yoracak cinsten!

ÖZGE Ulusoy ile Hacı Sabancı, leyleği havada gördü. Aylardır ülke ülke gezen çift, ABD’nin yolunu tuttu. Ulusoy ile Sabancı, Ağustos’a kadar 40 gün sürecek tatil planı yaptı. New York’tan sonra Fransa’nın gözde bölgesi St. Tropez’e gidecek olan çift, oradan İtalya’nın ünlü Sardunya Adası’na da geçecek. İkili, buradan Yunanistan’ın popüler adası Mykonos’a gidip, sonrasında Bodrum’un yolunu tutacak...

 

Özge erkekte ne arıyor?

 

Özge Ulusoy geçenlerde bir röportajda “Erkekte aradığınız en önemli özellikler nelerdir?” sorusuna şu cevabı vermişti; “Bütün ilişkilerimde aşk ve sevginin yanında büyük bir arkadaşlık yaşıyorum, dost olabilmek benim için çok önemli. O insanla iyi anlaşabilmek, beraber gülebilmek kadar güzel şey yok. Sevgilinizle baş başa program yapıp, çılgınca eğlenip gülebiliyorsanız doğru yoldasınız demektir.”

 

Hacı’ya romantik kutlama...

 

Ögze Ulusoy, sevgilis Hacı Sabancı’nın doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı ve şunları yazdı: Ben yanımda gördüğünüz bu insanı tanıdığım ilk gunden beri yani 4 senedir derin bir aşkla seviyorum. Bana verdiği degeri, kalbini. terbiyesini mutevazılığını, arkadaşlığını kısacası her halini her şeyini seviyorum.. Sevmemeyi denediğim, hatta basardığımı sandığım da oldu ama meğerse kendimi kandırmaktann baska birsey yapmamışım.. Fotoğraflarını silemediği insani hiç kalbinden siler mi insan. Zaten bu fotografta 2011 yılından.. (sağda) Hiçbir şey dışarıdan görüldüğü ya da görülmek istendiği gibi değil. Bizim sevgimiz de. Bilenler bilmeyenlere anlatıyor zaten. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanıdım, iyi ki hayatımdasın Hacı... Bana yaşattığın her büyülü gün için teşekkürler. Allah hep korusun bizi.. Mutlu yıllar aşkım. Eşim..

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK