Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 17 yaşında keşfedilmişti... | 02 Eylül 2016 Cuma 21:13

17 yaşında keşfedilmişti...

Sosyal medyanın son dönemdeki en gözde ünlülerinden biri olan Anastasia Kvitko yemek yediği mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

Kıvrımlarıyla ünlü model, cesur kıyafetiyle dikkat çekti. Rusya'nın Kaliningrad kentinde doğan ancak sonra modellik kariyeri için ABD'ye taşınan Kvitko "Böyle görünmek için sadece spor yapıyorum. Saatlerimi spor salonlarında geçiriyorum. Ama estetik operasyona da olumsuz bakmıyorum" diye konuştu. Ülkesinden kalkıp Miami'ye taşınan 21 yaşındaki Anastasia Kvitko vücut hatları nedeniyle "Rus Kim Kardashian" olarak tanımlanıyor.

Sosyal medyada yaklaşık 3 milyon takipçisi olan Kvitko, Miami'de bir modellik ajansına kaydolmuş ama ondan istedikleri ilk şey kilo vermesi olmuş. Şöhretini kıvrımlı hatlarına borçlu olan Kvitko bu istediği reddetmiş. Kim Kardashian'a benzetilmesinin takipçilerinin fikri olduğunu söyleyen genç model "Onlar iri kalçamdan dolayı beni Rus Kardashian diye adlandırmayı uygun gördüler" diye konuştu.

Rusya'nın Kaliningrad kentinde doğan Anastasia Kvitko, ülkesinin önde gelen moda fotoğrafçılarından Enver Norov tarafından henüz 17 yaşındayken keşfedildi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK